مقدمه

 خرید سموم  کشاورزی و دفع آفات از بیشتر فروشگاه های لوازم جانبی کشاورزی یا جهاد کشاورزی انجام می شود. بسیاری از قارچ کش ها و سموم دفع آفات مزارع در بخش مراقبت های های بعد از کشت قرار می گیرند. برای دفع هر نوع  آفات و جانوران موزی باید از نوع خاصی از سموم ضد همان جانوران  استفاده شود. مهم ترین اصل در زمان فروش سموم امکان استفاده از سم به صورت ترکیبی با سایر سموم است که دفعات استفاده از سم را در حداقل ممکن می رساند. بعضی از حشره کش های ارگانیک برای انسان و حتی گیاهان مشکلی ایجاد نمی کنند. اکثر این سموم بیشترین فروش را در سیستم کشاورزی و باغداری دارند. زیرا امکان استفاده از این سموم در دفعات بالا امکان پذیر است. شما با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی سموم کشاورزی می توانید بهترین نمونه از سموم خانگی و کشاورزی را در حداقل زمان ممکن تهیه کنید.

این سموم معمولا محصولات کمپانی های اروپایی هستند و برای افزایش قدرت آنها به صورت ترکیبی با سایر مواد حشره کش مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید سموم کشاورزی و کود های شیمیایی جزو اولین اقدامات برای به دست آرودن محصولات پربازده با حداقل تلفات است. معمولا برای دانه های غلات مانند یونجه ؛ عدس، گندم و شبدر از دفعات بیشتر سمپاشی استفاده می شود. آفات این نوع غلات معمولا به سرعت رشد می کند و کل دانه و محصول را از بین می برد. از مهم ترین انواع آفات این دانه های می توان به ملخ اشاره کرد که یک حشره بسیار خطرات برای غلات و دانه های گندم است. بیشترین مصرف سموم کشاورزی در مزارع برای از بین بردن ملخ در زمان تخم ریزی است. مایکوتوکسین ها نمونه جدیدی از سموم هستند که از رده قارچ ها گرفته می شوند و معمولا برای حشرات و سیستم تنفسی آنها به شدت سمی هستند اما مشکل اساسی استفاده از این حشره کش ها سمی بودن آنها برای انسان ها و گیاهان است در نتیجه باید انها را به شکل رقیق شده استفاده کرد ولی همین امر باعث کاهش بازدهی این سم ها می شود.

خرید سموم کشاورزی و خانگی

خرید سموم خانگی

معمولا انواع حشرات موزی در فصل گرم و در اواخر خرداد در منازل افزایش پیدا می کنند. زمان تخم گذاری و خروج از لارو حشرات معمولا با این زمان تقارن دارد. مهم ترین سموم دفع جانوران موزی در منازل  به حشرات اختصاص پیدا می کند. البته انواع خاصی از سموم خانگی مانند سموم دفع عقرب و مارمولک ها یا در بعضی موارد در منازل روستایی شامل مارها می شود. این حیوانات جزو خطرناک ترین جانوران زیستی و تهدید شدیدی برای انسان هستند در نتیجه به هیچ وجه نباید سمپاشی و طعمه گذاری آنها را نادیده گرفت. اغلب خزنده های خانگی دارای سموم پروتئنی هستند و ممکن است باعث مرگ انسان شوند.  خرید سموم جانوران موزی خانگی باید حتما متناسب با نوع سیستم گوارش و تنفش این جانوران باشد در حالی که برای انسان در همان دوز استفاده مشکلاتی ایجاد نکند.

انواع دیگری از جانورن موزی مانند موش های خانگی هستند که به راحتی با استفاده از طعمه گذاری های آلوده در تله از بین می روند. این جانوران دارای سیستم دفاعی و تنفسی متفاوتی با حشرات هستند و سموم استفاده شده برای حشرات نمی تواند این حیوانات را از بین ببرد. سیستم دفاعی در جانوران پستاندار مانند موش ها بسیار قوی تر از حشرات می باشد. بیشترین استفاده از سموم خانگی برای دفع حشرات به شکل سموم گازی و اسپری کردن در هوا می باشد. یکی از مهم ترین مشکلات  سموم استفاده شده برای پستانداران، سمی بودن آنها برای خود انسان است.

خرید سموم باغداری

خرید سموم باغداری معمولا به تناسب نوع میوه ها انجام می شود. میوه های شیرین نسبت به سایر میوه ها دارای تعداد بیشتری آفات هستند در نتیجه باید دفع آفات برای آنها سریع تر و به دفعات بیشتر انجام شود. انواعی از آفات درختان ساس و شته است که قدرت زیادی در تکثیر دارند اما با استفاده یک تا دو بار در زمان میوه دهی درختان از بین خواهند رفت. اکثر آفات درختان از نوع حشرات هستند و باید از سموم گازی مانند ارگان کلره  یا کارباماتها استفاده کرد. دیده شده که خرید سم دفع آفات در سال گذشته به حدود 2.27 تن رسیده است و شهرهای شمالی در ایران بیشترین خریداران این سموم بودند. زیرا به دلیل امکان رطوبت بالا در این شهرها رشد حیوانات موزی و آفات بسیار سریع تر از مناطق خشک است در حالی که زمین های کشاورزی و باغات در این منطقه به وفور یافت می شوند. خرید اینترنتی سموم کشاورزی یکی از ساده ترین راه های تهیه این محصولات است که در هر شهر ایران بدون اتلاف وقت انجام می شود. قیمت خرید سموم کشاورزی سیستمیک یا غیر سیستمیک با توجه به نوع سم و مدت پایداری آن برای دفع آفات در تمامی سایت ها مشخص شده است. بسیاری از سموم کشاورزی شامل سمومی هستند که جانورانی را از بین می برند که حامل بیماری هایی مانند طاعون ؛ تب زرد، تیفوس و بیماری خواب هستند.