با شروع فصل گرما سرو کله ی سوسک های فاضلاب پیدا میشه، از کانال کول،کانال شومینه، هواکش سرویس بهداشتی و حمام، هواکش آشپزخانه یهو بیرون میپرن و جیغ و داد خانم منزل بهوا میرود.

همه موارد بالا را با توری پارچه ای و فلزی ببندید تا سوسک فاضلاب وارد منزل شما نشو، سقف کاذب منزل در اثر نشتی لوله های آب یا فاضلاب باعث ایجاد کلونی سوسک فاضلاب میشود، در اینصورت باید تمام سقف کاذب منزل شما و حتی سقف همسایه ها سمپاشی سوسک شود. در روزهای گرم داخل موتورخانه ها پر از سوسک فاضلاب میشود، با شرکت سمپاشی مروارید تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن قبل از پخش شدن سوسک فاضلاب در مشاعات مشکل شما را حل کنیم. اگر چاهک فاضلاب درپوش نداشته باشد سوسک فاضلاب به پارکینگ و حیاط شما نفوذ میکند و به سقف ها، مناطق مرطوب و خنک پناه میبرد، در صورت تحریک سوسک فاضلاب روی سقف یا دیوار ممکن است پرواز کندو

سوسک درشت فاضلاب معمولا در مناطق تاریک، کم نور و مرطوب و بدور از چشم شکارچیان خود زندگی میکند شرکت سمپاشی مروارید، فاضلاب و حمام شما را تا پایان سال ضمانت کتبی میکند سوسک حمام بعلت زندگی و زاد و ولد در فاضلاب بوی نامطبوع و بدی دارد. زیر و دور تا دور درب ورودی منزل را با نوار درزگیر بپوشانید به طوریکه هیچ نوری از درب منزل عبور نکند و درب در صورت بسته بودن لقی نداشته باشد، در اینصورت تا 50 درصد از ورود سوسک فاضلاب بداخل منزل جلوگیری میکنید.

سم سوسک درشت:

شرکت سمپاشی مروارید در جهت حل مشکل سوسک درشت شما اقدام به تهیه و فروش سم سوسک درشت نموده و آن را در دسترس همشهریان تهرانی و شهرستانی قرار میدهد، نگران طرز مصرف سم نباشی، آموزش سمپاشی سوسک درشت بعد از خرید سم از طریق واتس آپ و تلگرام برای شما ارسال خواهد شد. فضایی که لوله خرطومی های لباسشویی، ظرفشویی و دستشویی وارد دیوار میشن رو چک کنید حتما یک واشر پهن مشکی باید داخل لوله فاضلاب، تو دیوارباشه وگرنه روزی صد تا سوسک وارد خونه میشه قبل رفتن مسافرت یدونه اسپری قرمز رنگ تار و مار، داخل خونه خالی کنید و برید (گل طبیعی تو خونه نداشته باشین) شب هنگام از دریچه کولر آبی سوسک بپره تو خونه (میشه دریچه کولر هم توری سفید پارچه ای زد) احتمالش خیلی کمه چون باید از پشت بام سوسک درشت بخاطر آب وارد کولر و بعد از دریچه کولر خونه بپره پایین ولی همه این اتفاقا شب هنگام ممکنه، در این مواقع ی اسپری قرمز رنگ تار و مار که بودار هم هست تو خونه داشته باش که وقتی سوسک دیدی با فاصله 50 سانت رو سرش ی کوچولو خالی کن.