mice and their dangers،موش خانگی و خطرات آن ها

همشهریان بعد از مشاهده موش بفکر سمپاشی موش میفتند و اغلب فکر میکنند که سم موش بصورت پاشیدن باید انجام شود در صورتی که مبارزه با موش زاه و روشی جدا از حشرات دارد. موش جونده ای به شدت باهوش است و اگر کوچکترین تغییری در محیط زندگی خود حس کند مکان زندگی خود را ده تا بیست متر تغییر میدهد. معمولا در زمینهای کشاورزی سوراخ های متعددی دیده میشود و کشاورزان با موش ها همیشه مشکل دارند و هر سال خسارت فراوانی از موش ها به محصولات وارد میشود، بعنوان ابتدایی ترین کار ممکن بستن تمام سوراخها با گل یا خاک می باشد، بعد 24 ساعت به سوراخ موش ها مراجعت میکنید هر سوراخی که باز باشد مبارزه با موش در همان محل آغاز میشود. در این مرحله می توانید به مشاوران شرکت سمپاشی مروارید زنگ بزنید و آموزش ببینید تا مشکل موش زمینتان حل شود. شرکت سمپاشی مروارید با ارسال سم موش به شما، تا نابودی کامل موش کمک خواهد کرد. همشهریان و آپارتمان نشینان تهران اکثرا از موش خانگی در منزل خود شکایت دارند چاره چیست؟

آیا فقط منزل شما موش دارد و یا آلودگی موش در کل ساختمان پخش شده است کارشناسان سمپاشی ابتدا یک بررسی اجمالی از منزل و کل ساختمان شما خواهند داشت. موش خانگی میتواند از طریق سقف کاذب به تمام طبقات نفوذ کند موش خانگی باعث تخریب مواد غذایی و آلودگی آنها میگردد موش تقریبا هر موادی را می جود از گونی برنج گرفته تا روکش سیم برق دستگاه های الکتریکی، بنابراین علاوه بر آلودگی محیط زندگی انسان باعث آسیب اقتصادی نیز میشود مبارزه با موش خانگی قواعد خاص خود را میطلبد بسیاری از تهرانی های عزیز با چسب موش به جنگ موش خانگی میروند ولی نتیجه ای اتخاذ نمیکنند، سپس با شرکت سمپاشی تماس میگیرند و ما سعی میکنیم بصورت تلفنی مشاوره بدهیم تا مشکل موش همشهریان حل شود شرکت سمپاشی مروارید علاوه بر مبارزه با موش خانگی میتواند سم موش و تله های زنده گیر و مرده گیر موش را برای شما تهیه کند شرکت سمپاشی مروارید به تمام نقاط ایران بصورت شبانه روزی مشاوره سم موش و سمپاشی موش خواهد داد.

تعدادی از مغازه داران تهران از وجود موش فاضلابی یا همان موش نروژی داخل مغازه و یا رستوران شکایت دارند و تصورشان بر سمپاشی مایع و پاششی است، باز تذکر میدهیم هیچگونه سمپاشی حشرات برای موش جوابگو نخواهد بود، باید با تله گذاری و سم گذاری این مشکل حل شود.بستن راه های ورود و خروج موش امریست که باید خانه ها و مکان های آلوده به موش به آن احتمام ورزند وگرنه بعد از گذشت 1 ماه دوباره موش دیده خواهد شد درانبارها و کارخانجات چیدمان وسایل و دستگاه ها باید طوری باشد که از دیوارها و کف سالن نیم متر فاصله داشته باشند مخصوصا گوشه ها موش ها عاشق آشفتگی و شلوغی مکان زندگی هستند، در این مکان ها موش راحت تر و بدون جلب توجه به امور روزمره خود رسیدگی میکند موش هر فصل یکبار زایمان میکند و هر بار 5 الی 15 موش به جمعیت خانواده اضافه میشود بنابراین سعی کنید مبارزه با موش را جدی بگیرید شرکت سمپاشی مروارید بصورت شبانه روزی پاسخگو سوالات شما در زمینه مبارزه با موش میباشد

09192004096