بعد از 15 سال مبارزه با حشرات به صورت تجربی و علمی به این نتیجه رسیدم که دستگاه اولتراسونیک (Ultrasonic) یا همان دور کننده الکتریکی باعث پخش شدن سوسک ریز در تمام مناطق منزل خواهد شد منتهی به علت تبلیغات بیش از حد و سرمایه گذاری کلان در صدا و سیما باعث به اشتباه انداختن مردم میشود.
سوسک ریز اغلب در آشپزخانه دیده میشود و در لوله های فاضلاب زندگی و تخم گذاری نمیکند.
اگر آلودگی سوسک ریز در منزل بیش از حد شود معمولا در وسایل الکتریکی منزل هم دیده میشوند.
سوسک ریز معمولا با کارتن ها ی آلوده از شرق آسیا وارد ایران و سپس وارد خانه ها و آشپزخانه ها میشود.
سوسک ریز پشت کابینت ها، زیر سینک ظرفشویی، پشت اجاق گاز، لبه نوار یخچال و داخل موتور یخچال، داخل موتور لباسشویی و ظرفشویی، داخل موتور لوازم برقی آشپزخانه و بطور کلی نزدیک منابع غذایی زندگی و تخم گذاری میکند.
بهترین راه جلوگیری از ورود سوسک ریز بداخل اماکن، بازرسی کارتن ها و تخلیه آنها بیرون از مکان مورد نظر (منزل یا مغازه) میباشد.
در این مقاله سعی بر این داریم راه های سمپاشی سوسک ریز را ذکر کنیم:

سمپاشی سوسک ریز با استفاده از ژل

سمپاشی سوسک ریز با طعمه گذاری و نقطه گذاری که با استفاده از مواد معدنی و بدون سمیت اینکار امکان پذیر میگردد و در تمام کشورهای صنعتی از این روش استفاده میشود ولی در ایران به علت فرمولاسیون ناقص معمولا اکثر شرکتهای سمپاشی حشرات از این روش استفاده نمیکنند
با استفاده از این روش بعد از گذشت یک هفته الی یک ماه (بسته به میزان آلودگی سوسک ریز) تمام سوسک های ریز منزل شما ناپدید میگردد
خوبی سمپاشی نقطه گذاری در اینست که نیازی به ترک منزل یا مکان خود ندارید، هیچ بویی ندارد و بعد از آن نیاز به شستشوی مکان و یا ظرف های کابینت نخواهید داشت.

small blattidaepoison، سمپاشی سوسک ریز
small blattidaepoison،سمپاشی سوسک ریز
small blattidaepoison،سمپاشی سوسک ریز
blattidaepoison، سوسک

سمپاشی سوسک ریز با مه پاش

از این روش در مکانهایی استفاده میشود که سطح آلودگی سوسک ریز بیش از حد بوده و به داخل وسایل نفوذ کرده باشد در این صورت باید تمام موارد ایمنی از طرف کارشناسان سمپاشی لحاظ گردد.

سمپاشی سوسک ریز با استفاده از سموم ابقایی

این روش بتنهایی موفقیت آمیز بوده و بطور کامل سوسک ریز منزل شما را از بین میبرد، منتهی اگر تعداد سوسک ریز زیاد باشد با تشخیص کارشناس سمپاشی باید ده روز بعد سمپاشی تکرار گردد.

اگر در طول شبانه روز سه عدد سوسک ریز مشاهده کردید مطمئن باشد حداقل سی عدد سوسک ریز در مکان شما وجود دارد
شرکت سمپاشی مروارید بجز خدمت سمپاشی در سطح تهران سم سوسک ریز را بصورت ژله ای و مایع تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار خواهد داد و نحوه استفاده از سم را بعد از خرید واتس آپ یا تلگرام خواهد کرد.
سم سوسک ریز شرکت مروارید با پست و باربری برای مشتریان شهرستانی ارسال خواهد شد
سم سوسك ريز سمپاشى مرواريد با پيك براى مشتريان تهران به درب منزل ارسال و يا حضورى به آدرس تهران مترو سبلان خیابان مدنى شمالى، خیابان حيدرى، پلاک 10 تقديم ميگردد.
براى مشاوره سم سوسك ريز و سمپاشى سوسك ريز شبانه روزى با 9109207710تماس بگيريد.