سمپاشی حشرات

راه هایی برای خلاص شدن از حشرات موذی ساختمان:

همه ما می خواهیم خانه هایمان را بدون آفت نگه داریم ، اما سموم دفع آفات شیمیایی موجود در فروشگاه ها برای استفاده در هر مکانی در نزدیکی خانه، خانواده و حیوانات خانگی بسیار سمی و مضر هستند. اگر این مواد شیمیایی بتوانند حشرات را از بین ببرند، مطمئناً آنها نمی توانند برای سلامتی ما خوب باشند و بهتر است در صورت امکان از چیزهای طبیعی و بی خطر استفاده کنیم. شرکت پاکان مروارید می خواهد برای خلاص شدن شما از حشرات خانگی این ترفندهای ساده، آسان، ایمن و مؤثر را به شما نشان دهد.


1. سوسک
سوسک ها نه تنها چیزهای منزجر کننده ای هستند که در خانه خودتان می بینید بلکه ممکن است بیماری های بسیار مضر نیز به همراه داشته باشند. محصولات زیادی وجود دارد که می توانید از فروشگاه تهیه کنید اما معمولاً بسیار سمی هستند. این ترفند بسیار ارزان و ایمن است و مهمتر از همه، کار می کند.
یک پیاز خرد کرده و یک قاشق غذاخوری جوش شیرین اضافه کنید و این مخلوط را در گوشه و کنار خانه خود قرار دهید. دوباره از آن روزانه استفاده کنید و خیلی زود خانه خود را بدون سوسک پیدا خواهید کرد.


2. کنه ها
کنه ها می توانند از نظر اندازه و رنگ بسیار متفاوت باشند. محافظت از خود ، خانواده و حیوانات خانگی از این حیوانات چندش آور کوچک بسیار حائز اهمیت است، زیرا ممکن است بسیار مضر و حتی گاهی کشنده باشند.


• برای انسان
20 قطره روغن اسانس گل شمعدانی یا گل سرخ، 10 قطره روغن اسانس گل شیرین ، 5 قطره روغن اسانس اسطوخودوس ، 5 قطره روغن سیترونلا یا اسانس لیمو و یک قاشق غذاخوری الکل را با هم مخلوط کرده و آن را با 100 میلی لیتر سرکه یا آب رقیق کنید. آن را درون یک بطری اسپری منتقل کنید. قبل از اسپری آن، خوب تکان دهید و کمد و گوشه کنار خانه خود را اسپری کنید.
• برای سگ ها
به نظر می رسد سگ ها همیشه مورد توجه کنه قرار می گیرند ، بنابراین دوست خزدار خود را مرتباً بررسی کنید، به خصوص بعد از پیاده روی در پارک. 20 قطره روغن گل شمعدانی و اسانس پنسیلوانیا را با 2 قاشق غذاخوری روغن بادام مخلوط کنید و چند قطره از آن را روی سگ خود یا روی یقه آنها قرار دهید. سمپاشی حشرات موذی داخل خانه یا محل کار خود را به شرکت سمپاشی پاکان مروارید واگذار کنید. شرکت ما با بهره مندی از متخصصان کارآزموده و با تجربه و با بهترین دستگاه های سمپاشی آماده دفع حشرات موذی خانه شما میباشد.


3. آفات باغ

شته ها، کنه های عنکبوتی و سایر آفات باغ می توانند صدمات بزرگی به باغ شما وارد کنند و تمام تلاش شما در یک چشم بهم زدن خراب خواهد شد. مطمئناً تعداد زیادی سموم دفع آفات وجود دارد اما استفاده از آنها می تواند میوه و سبزیجات را غیر قابل خوردن کند.
1/2 فنجان فلفل دلمه ای را با 1/2 فنجان سیر یا پیاز مخلوط کنید و آنرا مخلوط کنید تا تبدیل به خمیر شود. خمیر را با 500 میلی لیتر آب گرم مخلوط کنید. بگذارید به مدت 24 ساعت در یک مکان گرم بماند، آن را بهم زده و گیاهان خود را با این مایع اسپری کنید .

4- عنکبوت ها
این ماده دافع طبیعی عنکبوت ها را نمی کشد بلکه باعث می شود که آنها فرار کنند زیرا بوی قوی را دوست ندارند. 5-10 قطره روغن نعناع را با 200 میلی لیتر آب و 1/4 قاشق غذاخوری مایع اضافه کنید، خوب تکان دهید و مناطقی که قبلا در آنجا عنکبوت مشاهده کرده اید را یک بار در هفته اسپری کنید تا همه عنکبوت ها از بین بروند. روغن نعناع را می توان با اکالیپتوس، سیترونلا، اسطوخودوس یا روغن درخت چای جایگزین کرد.


5- مورچه ها

مورچه ها می توانند بسیار آزاردهنده باشند و ناگهان از هیچ جا ظاهر نمی شوند، اغلب اوقات در مکان هایی از آشپزخانه یا در برخی از مکانهای خانه هایی که شیرینی یا شکر ریخته باشد جمع میشوند.
ظاهرا ، مورچه ها کاملاً از بوی دارچین متنفر هستند . پودر دارچین را در مناطقی قرار دهید که فکر می کنید مورچه ها از آنجا وارد خانه یا آشپزخانه می شوند. برای نتایج موثرتر، می توانید مقداری روغن ضروری به پودر دارچین اضافه کنید.

6. کنه های گرد و غبار
این موجودات به حدی ریز است که حتی نمی توانیم آنها را با چشم غیر مسلح ببینیم ، اما متأسفانه به معنای دور بودن آنها از شما نیست. آنها در گرد و غبار خانگی زندگی می کنند ، مکانهای گرمتر را ترجیح می دهند و غذای مورد علاقه آنها پوست است. بنابراین حدس بزنید که آنها دوست دارند کجا باشند؟ درست است ، روی تخت شما!
اگرچه کنه های گرد و غبار نیش نمی زنند، بسیاری از متخصصان معتقدند که می توانند باعث واکنش های آلرژیک و تحریکات پوستی شوند. حتی اگر به آنها حساسیت ندارید ، به احتمال زیاد ترجیح می دهید خانه خود از این اشکالات کوچک پاک کنید.
6 قاشق چایخوری از روغن اوکالیپتوس با 1.5 قاشق چایخوری از مواد شوینده مایع لباسشوئی در 1 سطل آب مخلوط کنید. برای هر چیز غیرقابل توصیف ، فقط آن را بر روی یک پارچه تمیز اسپری کرده و آنرا بر روی تخت یا کمد خود بمالید . اگر بوی روغن اکالیپتوس را دوست ندارید ، می توانید آن را با روغن درخت چای جایگزین کنید ، که به همان اندازه موثر است.


سمپاشی حشرات موذی داخل خانه یا محل کار خود را به شرکت سمپاشی پاکان مروارید واگذار کنید. شرکت ما با بهره مندی از متخصصان کارآزموده و با تجربه و با بهترین دستگاه های سمپاشی آماده دفع حشرات موذی خانه شما میباشد.