راه هایی که حشرات موذی وارد خانه شما میشوند


موانع جسمی
برخی مواقع یک نوع از موانع جسمی باعث باز شدن درب منازل شما می شود. اطراف پنجره ها (مخصوصاً پنجره های زیرزمین) را ببندید ، ترک هایی را در اطراف فضای خزنده یا دریچه های زیر شیروانی ببندید. این اقدامات نه تنها اشکالات را از بین می برد بلکه قبض های انرژی را نیز کاهش می دهد. دیوارهای بتونی را در اطراف پنجره های زیرزمین بررسی کنید. هرگونه ترک را ترمیم کنید.
اطمینان حاصل کنید که درها به حالت ایستاده باز نشده اند. فقط یک ثانیه طول می کشد تا یک حشره به داخل پرواز کند. اگر مگس های خوشه ای جمع می شوند نوارهای مگس گیر را در نزدیکی درها یا پنجره های آفتابی آویزان کنید.

موانع شیمیایی
با استفاده از حشره کش حداقل 1-2 پا از سطح زمین ، در امتداد فونداسیون و همچنین 1-2 فوت از دیوار پایه به بیرون ، در امتداد زمین ، حشرات را از دسترسی به منزل خود دور نگه دارید. اگر دوست دارید می توانید 4-5 فوت سد بزرگتر ایجاد کنید. یک محصول گرانول ممکن است محافظت طولانی تری نسبت به اسپری مایع داشته باشد.


موانع دیگر


موانع دیگری که خط دفاعی دیگری را در برابر حشرات مهاجم فراهم می کند و از بین می برد.
• گیاهان را از پایه دیوار خانه خود دور کنید. درختچه ها و درختان را هرس کنید تا شاخه ها به داخل خانه شما وارد نشوند یا آن را تحت الشعاع قرار دهند، که می تواند یک راه پیاده روی حشرات برای ورود به خانه شما فراهم کند و براحتی از یک حشره کش پیرامونی عبور می‌کنند.
• هیزم را در داخل خانه ذخیره نکنید. در بیرون ، آن را از دیوارهای خانه خود دور نگه دارید و از زمین بلند کنید. بسیاری از حشرات بر روی چوب می چسبند. وقتی هیزم ها را داخل خانه میزارید و گرم می شوند، حشرات فکر می کنند که بهار است و بیرون می آیند وارد خانه شما میشوند.
• برای هدایت آب به دور از پایه و اساس خانه خود از آبهای زیر زمینی استفاده کنید. بیشتر حشرات نمی توانند رطوبت بدن را تنظیم کرده و به دنبال شرایط مرطوب باشند. پایه و اساس خانه خود را خشک نگه دارید.
• سنگها ، بسترهای برگ ، آجرها ، سنگهای قیمتی ، بقایای گیاهان و سایر مواردی را که مکان مخفی شدن حشرات را فراهم می کند ، تمیز کنید. این امر برای کنترل سوسک های زمینی ، که به دنبال این مکان های مخفی هستند و همچنین از حشرات تغذیه سوسک ها در همان مکان ها مخفی می شوند ، بسیار حیاتی است.
• برای جلوگیری از جذب مورچه ها ، غذای حیوانات خانگی را در ظروف محکم بسته نگه دارید. قبل از تاریکی شب یا خوابیدن مواد غذایی اضافی را بیرون ریخته یا با آب تمیز کنید.
• چراغ های بیرونی را در شب خاموش کنید تا از جذب حشرات خودداری کنید، به خصوص هنگامی که جیرجیرک ها به طور فعال جمع می شوند و به داخل حمله میکنند.
• سمپاشی حشرات موذی داخل خانه یا محل کار خود را به شرکت سمپاشی پاکان مروارید واگذار کنید. شرکت ما با بهره مندی از متخصصان کارآزموده و با تجربه و با بهترین دستگاه های سمپاشی آماده دفع حشرات موذی خانه شما میباشد.