سمپاشی


وجود عوامل آلودگی همچون پشه، ساس، سوسک، موریانه، کک، شپش در مکان هایی مثل باغ و باغچه های پرورش میوه و خوراکی در اطراف تهران، کارگاه های تولید انواع خوراکی در شهرک های صنعتی تهران و یا حتی در ادارات و منازل مسکونی، علاوه بر اینکه خطراتی جدی مانند انتقال عوامل بیماری های متعدد را در بر دارند، می تواند تهدیدی جدی برای زندگی ما و خانواده مان باشد. اما به راستی مناسب ترین راهکار چه می تواند باشد؟
شاید با یک نگاه اولیه و ساده به این مسئله، ساکنان تهران به این نتیجه برسند که با تهیه ی یک اسپری و یا یک تمیز کننده بتوان از شر این آلودگی ها خلاص شد. ممکن است کارساز هم باشد، اما نتیجه ی دائمی و ثابت نداشته و احتمال بازگشت آلودگی ها به همان مکان ها و چه بسا شیوع پیدا کردن بیشتر در مکان های دیگر نیز بشود.در شهر تهران یکی از معظلات مردم فاضلاب ها و یا سطل های زباله بوده که آفات و حشرات در آن شروع به رشد و تکثیر کرده و به داخل خانه نفوذ می کنند. بنابراین سمپاشی در تهران یکی از درخواست های مکرر ساکنین تهران می باشد. خدمات سمپاشی در تهران باعث تسریع در عملیات سمپاشی و از بین بردن آفات و حشرات شده و به سرعت شما را از شر حشرات مزاحم خلاص می کنند.
اما با کمی دقت در حساسیت این امر و تخصصی بودن آن، می توان پیشنهاد مناسب تر، یعنی رجوع به مراکز سمپاشی تهران را انتخاب کرد.

در سمپاشی تهران چه اقداماتی صورت می گیرد؟

در امر سمپاشی، به دلیل سر و کار داشتن با مواد و ترکیب های شیمیایی و همچنین تجهیزات مخصوص، باید تخصص لازم برای استفاده از این مواد و ابزار را فرا گرفت. در مراکز سمپاشی تهران، کارشناسان مجرب و کار آزموده با بهره گیری از به روز ترین فناوری های سمپاشی و البته با رعایت حداکثر نکات ایمنی و بهداشتی، ابتدا پس از هماهنگی و حضور در محل مدنظر، بازرسی های اولیه و تست های موردنیاز صورت گرفته و پس از مهیا نمودن شرایط کار عمل سمپاشی ساختمان را آغاز کرده و پس از پاکسازیِ نهایی، مجدداً تست های لازم را گرفته تا این اطمینان حاصل شود که هیچگونه اثری از آلودگی حشرات و جانوران ریز باقی نمانده باشد.

خدمات سمپاشی تهران چه حشرات و جانورانی را شامل می شود؟

سمپاشی تهران برای از بین بردن حشراتی مانند: مورچه، شپش، زنبور،  ساس، موریانه، سوسک، سوسک فاضلاب، سوسک کابینت، سوسک فرش، سوسک آلمانی،  سوسک ریز، بید چوب و فرش، کنه کبوتری، کک، حشره سه دم، عنکبوت، مایت، مگس سفید، مگس میوه جات، مگس فاضلابی، مگس خانه، کریمه – کنگو، پشه سالک و جانورانی مانند: عقرب، مار، هزارپا، رتیل، مارمولک، موش، کژ دم و بسیاری دیگر از این موارد آماده بوده و راهکار های مجزایی برای دفع دائمی آن ها ترتیب دیده است.
باتوجه به افزایش روز افزون حشرات و جانوران زیرزمینی در همه ی نقاط استان تهران -به دلیل بیشتر شدن فعالیت هایی که شرایط حضور و افزایش این نوع آلودگی ها را فراهم می آورد- مکان هایی که به این آلودگی دچار می شوند از باغ و باغچه ها و مزارع به نزدیکی خانه ها و آپارتمان ها و رستوران ها و حتی به داخل آن ها رسیده است.
لذا در این مکان های حساس که رفت و آمد و حضور انسان در آن بیشتر به چشم می خورد، باید به نوع سموم به کار رفته برای سمپاشی تهران نیز توجه لازم را داشت. چرا که ممکن است در اثر استفاده نادرست و یا به دلیل نادیده گرفتن نکات ایمنی زنگ خطری برای سلامتی خودمان تبدیل شود. پس بهتر است که سموم و مواد مصرفی همراه مجوز بهداشت و درمان بوده و حتی الإمکان فاقد هرگونه بو و رنگ یا مقدارشان حداقل باشد.

سمپاشی در غرب تهران

سوسک و ساس یکی جانوران موذی ای است که در تهران بیشتر دیده می شود. برای از بین بردن این حشرات باید از سموم و روش های مختلفی آن را ریشه کن نمایید. این سوسک ها ممکن است از دریچه فاضلاب وارد خانه شده باشند و بهتر است که از یک شرکت سمپاشی کمک گرفته تا علاوه بر از بین بردن این جانوران مانع از ورود مجد آن ها شوید.
این شرکت ها آماده خدمت رسانی به تمامی محلات غرب تهران از جمله سمپاشی شهرک آغادی، ستارخان، گیشه، شهرآرا، آریا شهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، کوی بیمه، حصارک، آزادی، دهکده المپیک، کن، فردوس و وردآورد می باشد.

سمپاشی در شرق تهران

سمپاشی برای از بین بردن سوسک، از پر متقاضی ترین سمپاشی در تهران می باشد. سوسک ها جانوران مزاحمی هستند که در دو سایز کوچک و بزرگ وجود دارند که بسیار کثیف و چندش آور هستند. حشرات آلودگی ها را با خود به تمامی نقاط خانه منتقل کرده واین عامل باعث به خطر افتادن سلامتی افراد می شود. شرکت سمپاشی در تمامی محلات شرق تهران از هروی، ساقدوش، رسالت، هنگام، تهرانپارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، سراج، استخر، امام حسین، افسریه، مسعودیه، پیروزی، دماوند، چهار راه تلفنخانه، هفت حوض، لویزان، قاسم آباد، شهید ثانی، تسلیحات، وحیدیه، اصفهانک، حشمتیه، نارمک، خاک سفید، سرخه حصار، شمس آباد، مجیدیه، قنات کوثر، نظام آباد، آهنگ غربی، آهنگ شرقی و شقایق آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشند.

سمپاشی در شمال تهران

خانه های قدیمی و نوساز به دلایل مختلفی از جمله نمزدگی می توانند بستری برای رشد و تکثیر حشرات و آفات شوند. بنابراین بهتر است ساختمان ها به صورت دوره ای و مرتب سمپاشی شود تا تمامی آفات و حشرات مزاحم از بین بروند. شرکت های سمپاشی در تهران آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط تهران خصوصا شمال تهران اعم از تجریش، قلهک، الهیه، فرشته، جماران، ازگل، نیاوران، مینی سیتی، لویزان، دروس، سوهانک، مبارک آباد، سوهانک، زعفرانیه، اقدسیه، فرمانیه، محمودیه، داودیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، ظفر، درکه، فرحزاد، سعادت آباد، پونک، شهرک غرب، ونک و جنت آباد می باشد.

سمپاشی در جنوب تهران

حشرات و آفات از طرق مختلف می توانند وارد ساختمان شما شده و باعث آزار شما شوند. شما باید علاوه بر از بین بردن این حشرات مزاحم راه های نفوذ آن ها را نیز از بین برده تا مجدد وارد ساختمان شما نشوند. بنابراین بهتر است از شرکت های سمپاشی کمک گرفته تا این آفات به صورت دایٔم از ساختمان شما ریشه کن شوند. این شرکت های آماده خدمت رسانی به شما جنوب نشینان عزیز از جمله شهرک مسعودیه، مشیریه، خانی آباد نو، نعمت آباد، نازی آباد، امیربهادر، یاخچی آباد، اتابک، میدان خراسان، شوش، مولوی، اتابک، خزانه و یافت آباد می باشد.

راه های نفوذ آفات و حشرات مزاحم به داخل ساختمان

حشرات همواره برای پیدا کردن غذا به دنبال راهی برای ورود به منزل شما هستند، بنابراین باید تمامی راه های ورودی این حشرات مزاحم را برای همیشه بسته تا نتوانند به داخل خانه شما نفوذ کنند. یکی از این راه های نفوذ، فاضلاب ها می باشند. فاضلاب ها محلی برای زندگی حشراتی همچون سوسک و ساس می باشد که از آلوده ترین حشرات می باشند و با پوشاندن فاضلاب خود می توانید مانع از ورود آن ها به داخل ساختمان شوید.
نم و رطوبت های خانه نیز از دیگر مکان هایی است که حشرات به راحتی در آن جا شروع به تکثیر می کنند و از جمله اصلی ترین دلیل نمزدگی ساختمان، نشتی در اتصلات و لوله کشی های ساختمان می باشد. بنابراین به محض مشاهده کوچک ترین علایٔم نم در خانه سریع آن را برطرف کنید.

مزیت های استفاده از شرکت سمپاشی در تهران

راه حل های خانگی برای از بین بردن آفات و حشرات معمولا موقتی بوده و پس از مدتی مجدد این آفات به خانه شما باز می گردند. بنابراین باید به دنبال روش هایی باشیم که از شر این حشرات مزاحم به صورت دایٔم خلاص شویم یکی از این راه حل ها کمک گرفتن از شرکت های سمپاشی می باشد. این شرکت ها با شناختی که بر روی سموم دارند و همچنین لوازم و تجهیزات می توانند در کوتاه ترین زمان آفات ساختمان شما را از بین ببرند.
آفات و حشرات مزاحم علاوه بر آسیبی که به سلامتی افراد وارد می کند، به مرور باعث تخریب ساختمان نیز می شود. بنابراین باید هر چه زودتر این آفات از بین برده شود. همچنین این شرکت ها تجهیزات و لوازم موزد نیاز برای از بین بردن آفات و حشرات را داشته و با استفاده از آن به صورت اصولی این حشرات را از بین می برد.

هزینه سمپاشی در تهران

عوامل زیادی بر روی قیمت سمپاشی تاثیر گذار می باشد که از جمله آن ها عبارت است از:

متراژ ساختمان

متراژ ساختمان بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. بنابراین برای تعیین قیمت سمپاشی ابتدا باید متراژ ساختمان در نظر گرفته شود.

نوع و کیفیت سم

همان طور که می دانید هر آفات و حشره ای برای نابود شدن به سم مخصوصی نیاز دارد وهمچنین کیفیت سم ها با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین نوع سم مصرفی بر روی قیمت سمپاشی تاثیر گذار است.

تعداد دفعات سمپاشی

برخی اوقات با یک بار سمپاشی حشرات از بین نمی رود و باید مجدد این کار تکرار شود تا آفات ریشه کن شود. شرکت های سمپاشی برای این افراد تخفیف هایی را در نظر گرفته اند.

موقعیت مکانی

محل قرار گیری منزل شما نیز بر روی قیمت سمپاشی تاثیر گذار است. به طور مثال قیمت های شمال تهران با جنوب تهران متفاوت می باشد.

پیشگیری از ورود آفات و حشرات به داخل ساختمان

بعد از اتمام مراحل سمپاشی برای جلوگیری از ورود مجدد آفات و حشرات به داخل ساختمان باید راه های نفوذ آن ها را ببندید. زیرا در صورتی که راه هایی همچون فاضلاب ها فاقد درپوش باشد، آفات و حشرات مجدد وارد ساختمان می شود.
سطل آشغال ها بستر مناسبی برای رشد و تکثیر آفات و حشرات به داخل خانه می باشد. باید برای سطل های زباله از درپوش مناسب استفاده کنید و همین طور داخل آن پلاستیک قرار داده تا داخل سطل زباله نیز آلوده نشود.
نم و رطوبت نیز باعث تجمع آفات می شود. بنابراین در صورت مشاهده نم و رطوبت در خانه درزهای خانه را گرفته و اتصالات را بررسی کنید.
تمیز نگه داشتن خانه نیز باعث ورود آفات و حشرات به داخل خانه می شود زیرا جانوران مزاحم همچنان در پی پیدا کردن غذا برای خوردن هستند و در صورتی که مواد غذایی و یا کثیفی در خانه باشد، بستری برای ورود حشرات فراهم می گردد.