مهم ترین نکته در اصول سمپاشی ساختمان این است که افراد بدون آگاهی و اطلاع از نحوه استفاده و میزان دوز مصرفی ، سمپاشی خانه و ساختمان را انجام می دهند و سلامت افراد و سایر اعضای خانواده را چون سالمندان ، کودکان ، زنان باردار و بیماران کلیوی و قلبی و ریوی را به خطر می اندازند.

سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان از جمله خدماتی است که شرکت سمپاشی به همشهریان عزیز ارائه می دهند. تنها کاشتن یک درخت کافی نیست و شما باید به آن رسیدگی کنید. برخی اوقات ممکن است که گل و گیاهان شما آفت زده و در حال خشک شدن است، لازم به ذکر است که این آفات نه تنها برای گیاه بلکه برای شما نیز می تواند ضرر داشته باشد، در این مواقع بهترین کار سمپاشی می باشد. برای سمپاشی باید از سموم مخصوص همان گیاه استفاده کنید و در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید، بهتر است از شرکت های سمپاشی کمک بگیرید. 
ساختمان ها علاوه بر آفات گل و گیاه می توانند بستری برای رشد و تکثیر حشرات مزاحم نیز شوند. حشرات مزاحمی همچون سوسک یکی از معضلات هر ساختمانی می باشد که باید از ورود آن به داخل منزل جلوگیری شود. برای این کار بهتر است همواره ساختمان و خانه خود را تمیز نگه دارید. برای جلوگیری از ورود حشرات موذی و مزاحم به داخل ساختمان باید تمامی دریچه های فاضلاب را پوشانده و لوله کشی های پوسیده ساختمان را تعویض نمایید.
برای این که آفات به طور کلی و به صورت اصولی از ساختمان شما ریشه کن شوند بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید تا با سمپاشی ساختمان به شکلی اصولی باعث خلاصی از شر آفات به صورت دائم شوید.

راه های ورود آفات و حشرات موذی به داخل خانه

حشرات از راه های زیادی می توانند به ساختمان وارد شوند زیرا این حیوانات همواره در جستجوی غذایی برای خوردن هستند. در نتیجه باید تمامی دریچه های فاضلاب را ببندید زیرا اولین جایی که حشرات از طریق آن وارد خانه می شوند فاضلاب ها هستند بنابراین باید تمامی دریچه های فاضلاب را بپوشانید. 
از دیگر مکان هایی که بستر مناسبی برای رشد و تکثیر آفات است، نم و رطوبت در خانه می باشد. بنابراین در صورتی که نمی در خانه خود مشاهده کردید به سرعت نسبت به رفع آن اقدام نمایید و همچنین تمامی لوله کشی های ساختمان را بررسی کنید تا در صورت مشاهده پوسیدگی یا نشتی آن را تعویض نمایید.

چرا برای سمپاشی ساختمان از یک متخصص کمک بگیریم؟

برای از بین بردن حشرات راه حل های زیادی وجود دارد ولی برخی افراد با راه حل های پیش پا افتاده و غیر حرفه ای این حشرات را از بین می برند. باید بگوییم که برخی از روش ها موقتی بوده و بعد از مدتی مجدد آفات شروع به رشد و تکثیر می کنند. بنابراین باید از راه حل هایی استفاده کنید که این حشرات مزاحم را به صورت دائمی از بین ببرند. شرکت های سمپاشی شناخت کاملی بر روی هر یک از این حشرات مزاحم داشته و راه های ریشه کن کردن آن ها را نیز به درستی بلدند. برخی از این شرکت ها از سموم دست ساز استفاده می کنند تا بی خطر بوده و با سرعت حشرات موذی و آفات را از ساختمان ریشه کن کنند.
لازم به ذکر است که برخی از حشرات موذی مانند ساس و شپش به راحتی و با سموم خانگی از بین نرفته و همچنان به رشد و تکثیر خود ادامه می دهند، برای این قبیل از حشرات باید از سموم مخصوصی استفاده شود. در نتیجه برای از بین بردن آفات و حشرات مزاحم در خانه بهترین راه حل تماس با شرکت های سمپاشی می باشد. 

چرا باید در هنگام مشاهده آفات زودتر برای از بین بردن آن اقدام نماییم؟

آفات و حشرات مزاحم علاوه بر آسیبی که به سلامتی شما و افراد حاضر در خانه می زنند، می توانند باعث آسیب رساندن به ساختمان و لوازم موجود در آن نیز شوند و در صورتی که به آن رسیدگی نشود رشد و تکثیر پیدا کرده و به سرعت کل ساختمان را در بر می گیرند و باعث تخریب دیوار و کف ساختمان می شوند. بنابراین باید هر چه زودتر از شر این موجودات مزاحم خلاص شوید. برای این کار سریع ترین و بهترین راه تماس با شرکت های سمپاشی می باشد.

چرا بهتر است سمپاشی را به شرکت های سمپاشی بسپاریم؟

شرکت سمپاشی با شناخت و تجربه ای که در این زمینه دارند قادر هستند بهترین سم را برای ساختمان شما انتخاب کنند تا علاوه بر از بین بردن کامل آفات ساختمان، از سم هایی استفاده می کنند که ضرری برای ساکنین نداشته باشد.
این شرکت ها از لباس های مخصوصی در هنگام سمپاشی استفاده می کنند تا آسیبی به پوست و ریه وارد نشود.
شرکت های سمپاشی دارای لوازم و تجهیزات کامل سمپاشی بوده و مراحل سمپاشی را در سریع ترین زمان و به بهترین نحو انجام می دهند.
همچنین این افراد اطلاعات کامل از زمان مناسب سمپاشی داشته و باعث دفع راحت حشرات می شوند.
علاوه بر آن این افراد با گرفتن درزها و محل های نفوذ حشرا، از ورود مجدد آن ها جلوگیری می کنند.

لزوم سمپاشی دوره ای

برای جلوگیری از ورود مجدد حشرات در ساختمان بهتر است هر شش ماه یک مرتبه سمپاشی تکرار شود. با گرم شدن هوا حشرات و سوسک ها شروع به تخم گذاری می کنند و بهترین زمان برای از بین بردن آن ها قبل از شروع فصل گرما می باشد.
زمان بعدی برای سمپاشی در زمستان و در شروع فصل سرما بوده که حشرات سر از تخم بیرون می آورند و قبل از پخش شدن آن ها باید از بین بروند.

راه های انتقال سموم به داخل بدن

آفت کش ها از طریق های مختلفی وارد بدن می شوند که یکی از رایج ترین آن ها مواد خوراکی می باشد. بنابراین باید پیش از سمپاشی مواد غذایی خوراکی را از منزل خارج کنید و در صورتی که مواد غذایی به سم آلوده شد آن را دور بریزید.

از دیگر راه های ورود آفت کش ها به بدن، از طریق تنفس می باشد. سموم از خود گازهایی تولید می کنند که می تواند ضرر بسیار زیادی به ریه ها و سلامتی افراد وارد کند. خصوصا افرادی که دارای مشکلات تنفسی هستند، بیشتر در معرض این خطر قرار می گیرند. بنابراین بهتر است که پیش از شروع کردن سمپاشی، ساکنین را از خانه خارج کرده تا خطری آن ها را تهدید نکند.

همچنین از طریق پوست نیز می توانند این سموم وارد بدن شوند. آفت کش ها و سموم به سرعت از طرق پوست و چشم وارد بدن می شوند وتاثیر سریعی بر روی بدن دارند. در صورتی که این سموم با پوست شما تماس پیدا کرد آن را به دقت با آب و صابون بشویید.

مراقبت های لازم برای سمپاشی ساختمان

مراحل قبل از سمپاشی

_بهتر است قبل از سمپاشی، لوازم خانه را از دیوار دور کرده و روی آن ها را پوشانده تا سم به آن ها نفوذ نکنند.
_تمامی مواد غذایی را به خوبی پوشانده تا به سم آلوده نشوند.
_از میزان غلظت سم ها اطلاع پیدا کنید.
_از بو کردن سم خودداری نمایید.
_پیش از انجام مراحل سمپاشی باید تمام ساکنین خانه خصوصا کودکان و افراد مسن را از ساختمان خارج نمایید.
_درب و پنجره های خانه را باز کنید.
_در هنگام خرید سم با در نظر گرفتن نوع آفات از یک متخصص کمک بگیرید.

هنگام سمپاشی

_در هنگام سمپاشی از ماسک، دستکش، لباس مخصوص و سایر لوازم بهداشتی استفاده کنید.
_سم را بو نکنید.
_از سم های مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.
_در طول مدت سمپاشی از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.

مراقبت های بعد از سمپاشی

_ تختخواب ها و تمام لوازمی که به سم آلوده شده را شسته و تا دو روز در معرض آفتاب قرار دهید تا ضدعفونی شوند.
_ بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از سمپاشی بهتر است خانه خالی از سکنه باشد زیرا هنوز هوای خانه آلوده به سم است.
_ تا دو روز پس از سم پاشی پنجره ها را باز نگه دارید.
_ هنگام سمپاشی در جهت وزش باد قرار بگیرید.
_ با استفاده از جاروبرقی تمام قسمت های سمپاشی شده را تمیز کنید. حتما کیسه جاروبرقی را دور بیندازید.
_ تمام سطوح آشپزخانه را به صورت صحیح تمیز نمایید.
_ ظروف آشپزخانه را ضدعفونی نمایید.
_ برای نظافت خانه حتما از دستکش استفاده کنید.
_ بعد از سمپاشی تا مدتی وارد ساختمان نشوید.
_ از تمیز کردن ساختمان به محض سمپاشی اجتناب کنید.
_ مواد غذایی آغشته به سموم را دور بریزید.
_ به محض اتمام مراحل سمپاشی دست و صورت خود را کامل بشویید.
_ فورا بعد از سمپاشی دوش بگیرید.
_ لباس های در معرض سم را شسته و در زیر تابش خورشید آویزان کنید.
_ تا ۴۸ ساعت بعد از سمپاشی از ورود به خانه خودداری کنید، خصوصا افرادی که دارای بیماری های پوستی و یا تنفسی هستند.

هزینه سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان مراحل پیچیده ای دارد و عوامل متعددی بر روی قیمت سمپاشی تاثیر گذار می باشد از جمله تاثیر گذارترین آن ها به شرح زیر می باشد:
_ هر چه متراژ ساختمان بیشتر باشد، قیمت سمپاشی ساختمان نیز بیشتر می شود.
_ هر چه تعداد واحدها بیشتر باشد هزینه سمپاشی کم تر می شود زیرا هزینه کل بین تمام ساکنین تقسیم بندی می شود.
_ نوع حشرات و سموم به کار رفته در هنگام سمپاشی نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد.
_ مدت زمان مورد نیاز برای سمپاشی نیز از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت سمپاشی ساختمان می باشد.
_ هزینه رفت و آمد نیز بر روی هزینه سمپاشی محاسبه می شوند. البته لازم به ذکر است که برخی شرکت های سمپاشی هزینه ایاب و ذهاب را به صورت رایگان ارئه می دهند.
نکته: توصیه می شود در هنگام سمپاشی با دیگر واحدهای ساختمان نیز مشورت کنید تا تمامی واحدهای ساختمان را نیز سمپاشی کرده و با این کار آفات و حشرات را از کل ساختمان ریشه کن نمایید.

نکات قابل توجه در هنگام سمپاشی ساختمان

_ انتخاب سمی مناسب با توجه به نظریه کارشناسان
_ مطالعه برچسب سم و خواندن توصیه ها و روش استفاده از آن
_ آماده کردن خانه و خروج ساکنین منزل خصوصا کودکان و سالمندان
_ پوشاندن روی مواد غذایی
_ تعیین مناسب ترین زمان جهت سمپاشی با توجه به نوع حشرات

روش کاهش هزینه سمپاشی ساختمان

برای از بین بردن آفات و حشرات موذی با قیمتی مناسب تر و کاهش هزینه های سمپاشی بهتر است طی یک برنامه هماهنگ و برنامه ریزی شده کل واحدهای ساختمان سمپاشی شود. زیرا ممکن است حشرات از واحدهای بغلی وارد خانه ما شوند، در نتیجه بهترین راه ریشه کردن آن سمپاشی کل واحدهای ساختمان می باشد.

شناسایی نوع آفات نیز باعث کاهش هزینه های سمپاشی ساختمان می شود. بنابراین بهتر است ابتدا نوع سم و آفات را تشخیص داده و سپس مطلبق با نوع آفات سم مخصوص آن را استفاده نمایید.

سمپاشی ساختمان در تهران

وجود آفات و حشرات همواره از نگرانی و مشکلات پایتخت نشینان می باشد و باید هر چه سریع تر نسبت به رفع آن اقدام شود. بهترین راه سمپاشی ساختمان در تهران استفاده از شرکت های سمپاشی می باشد. شرکت پاکان مروارید با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه شناخت انواع سموم و با داشتن تجهیزات لازم می تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان آفات و حشرات را از بین ببرد.

مدت زمان مورد نیاز برای سمپاشی ساختمان

مدت زمان سمپاشی ساختمان به عوامل زیادی بستگی دارد که ازجمله آن می توان به متراژ ساختمان، نوع مکان و ... اشاره کرد. ولی در صورتی که از شرکت های سمپاشی برای این کار کمک بگیرید، به دلیل تجهیزات و تجربه ای که در این زمینه دارند، زمان کمتری برای این کار صرف می شود.

چه زمانی ساختمان را تمیز کنیم؟

بهتر است تا حداقل ۲۴ ساعت پس از اتمام سمپاشی از تمیز کردن ساختمان خودداری کنید تا سموم به طور کامل تمامی آفات و حشرات را از بین برد و ترجیحا تا زمان تمیز کردن خانه ساکنین خصوصا کودکان و افراد سالخورده وارد خانه نشوند. بعد گذشت از ۲۴ ساعت از اتمام مراحل سمپاشی باید تمامی سطوح ومحل های سمپاشی با دقت و به صورت کامل ضدعفونی شود.

راه های پیشگیری از ورود آفات به ساختمان

تنها از بین بردن آفات و حشرات کافی نبوده و باید آنها را به صورت کامل ریشه کن کرد. برای این کار باید راه های ورود به آفات به داخل را نیز از بین برد. درپوش های فاضلاب، انباری، مکان های آلوده و یا کم استفاده و ... از جمله مکان هایی هستند که حشرات می توانند مجدد از این طریق وارد خانه شوند. اصول سمپاشی ساختمان

به طور کلی استفاده از سموم غیراستاندارد و تایید نشده توسط وزارت بهداشت خطرات مهمی چون مشکلات پوستی ، عصبی ، سقط جنین ، تنفسی را افزایش خواهد داد. برای انجام اصول سمپاشی ساختمان می توانید با شرکت های معتبر و دارای تجربه در این زمینه همکاری داشته باشید.این شرکت ها با بکارگیری و آموزش افراد مختلف بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند و می توانید خانه خود را بدون خطر سمپاشی کنید و از شر موجودات موذی خلاص شوید.پاکان مروارید در این زمینه می تواند شما را راهنمایی کند .

اقدامات لازم در اصول سمپاشی ساختمان

در حال حاضر یکی از اقدامات مهم در مبارزه با موجودات مزاحم و موذی استفاده از سم های شیمیایی در اصول سمپاشی ساختمان و سایر اماکن آلوده می باشد.برخی از افراد خود اقدام به خرید سم از فروشگاه های مختلف می کنند و بدون مطالعه برچسب روی سم و در نطر گرفتن میزان دوز مصرفی با دستورالعمل اشتباه ،از سم استفاده می کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد ساختمان،موجودات موذی را نسبت به سم مقاوم می کنند.در برخی از موارد با ریختن سم در چاه فاضلاب امکان از بین رفتن و نابودی میکروارگانیسم های چاه وجود دارد و همین موضوع باعث می شود که به محیط زیست آسیب جدی وارد شود.

برخی از سم های موجود در عطاری و فروشگاه های سم فروشی نامعتبر، سموم گیاهی با درجه کم که دارای مواد دکلره است وجود دارد که می تواند مدت زمان زیادی را در محل باقی بماند .این گروه از سم ها از گروه خانواده د.د.ت به حساب می اید که خطرات جبران ناپذیری را ایجاد می کند.در گذشته مجوزهای لازم برای فعالیت شرکت های سمپاشی توسط وزارت کشاورزی صادر می شد اما چند سالی است که این وظیفه را وزارت بهداشت بر عهده گرفته است و مجوزهای لازم برای فعالیت شرکت های مختلف سمپاشی صادر می شود.برای انجام  اصول سمپاشی ساختمان بهتر است از شرکت های معتبر و دارای نشان اعتبار کمک گرفته شود تا سمپاشی در محل را به درستی و طبق اصول اولیه و اساسی انجام دهند ،خانه و محل سمپاشی شده باید چند ساعت بعد از انجام سمپاشی خالی باشد تا به طور کامل غبار و ذرات موجود در هوا از بین برود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اصول سمپاشی ساختمان می توانید با مشاورین و کارشناسان پاکان مروارید در تماس باشید و از راهنمایی و مشاوره این عزیزان بهره مند شوید.برای برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و از خدمات با کیفیت این شرکت بهره مند شوید.

سمپاشی ساختمان را به ما بسپارید

در اصول سمپاشی ساختمان مخصوصا سمپاشی خانه از سم استاندارد برای ازبین بردن موجودات و حشرات موذی از جمله سوسک و مورچه ، ساس و عنکبوت ، جوندگان و موریانه و .. باید به گونه ای استفاده شود که ضرری برای سلامتی سایر افراد خانه نداشته باشد .پاکان مروارید با سابقه و فعالیت درخشان و گسترده در زمینه سمپاشی حشرات ،سمپاشی سوسک ریز،سمپاشی ساختمان آماده ارائه خدمات برتر و با کیفیت در این زمینه به مشتریان محترم خود می باشد.در صورت مشاهده هرگونه موجود موذی در خانه می توانید سریعا با شرکت سمپاشی پاکان مروارید تماس حاصل فرمایید. مشاورین و کارشناسان متخصص ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مجموعه پاکان مروارید مراجعه فرمایید.

اگر به دنبال راه حل مناسب برای نابودی حشرات و موجودات موذی در محل زندگی خود هستید تنها با یک تماس می توانید از خدمات با کیفیت مجموعه ما بهره مند شوید.با برخورداری از مشاوره متخصصین مجموعه پاکان مروارید و استفاده از خدمات برتر این مجموعه می توانید از خطرات سمپاشی ساختمان در امان باشید .خطرات و آسیب های ایجاد شده در زمان سمپاشی ساختمان مربوط به تخصص فرد سمپاش دارد که اگر به موارد ایمنی و اقدامات لازم قبل و بعد از سمپاشی توجه نشود احتمال آسیب جدی به افراد وجود دارد.بهتر است برای سمپاشی ساختمان خود از شرکت های متخصص در این زمینه استفاده کنید زیرا آن ها با برخورداری از پرسنل باتجربه و آموزش دیده در سمپاشی می توانند اقدامات لازم را قبل و بعد از سمپاشی با رعایت ایمنی کامل بدون ایجاد آسیب به اطرافیان انجام دهند.

پاکان مروارید در زمینه سمپاشی ساختمان و سمپاشی سوسک ریز و درشت تخصص دارد و می تواند موارد لازم در جهت انجام سمپاشی را با دقت و حساسیت بالا انجام دهد.آگاهی لازم را از اصول سمپاشی ساختمان دارند و برای انجام آن نکات ایمنی را رعایت می کنند.برای اطلاع از قیمت خدمات سمپاشی ساختمان پاکان مروارید می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه و صحبت با کارشناسان ما از قیمت سمپاشی ساختمان مطلع شوید.عوامل مختلفی بر روی هزینه سمپاشی ساختمان تاثیرگزار هستند که سه عامل اصلی متراژ و مساحت محل سمپاشی شده، نوع حشره و میزان تراکم آن ، نوع سم انتخابی برای نابودی حشرات همگی از عوامل موثر در قیمت سمپاشی ساختمان می باشند البته در این میان نوع خدمات و شرکت سمپاشی نیز در تعیین قیمت سمپاشی تاثیرگزار هستند .

سخن پایانی

برای از بین بردن کامل حشرات و آفات بهتر است از شرکت های سمپاشی سوسک ریز کمک بگیرید. شرکت های سمپاشی با توجه به تجربه و تخصص خود بهترین و مناسب ترین سم را برای ساختمان شما در نظر می گیرند. همچنین این شرکت ها با استفاده از لوازم و تجهیزات کامل سمپاشی باعث تسریع در کار سمپاشی و از بین بردن کامل حشرات و ریشه کن شدن آن ها می شود.شما می توانید با مراجعه به وبسایت پاکان مروارید با مشاورین و کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

همکاران ما در شرکت سمپاشی پاکان مروارید آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان محترم می باشند.

 

با انتخاب بهترین شرکت سمپاشی به این نتیجه خواهید رسید که اگر هزینه ای بیش از میانگین قیمت سمپاشی ساختمان پرداخت کرده اید در مقابل با ارائه ضمانت نامه از سوی اتحادیه این اعتماد به وجود می آید که خدمات باکیفیت و برتری را برای سمپاشی ساختمان دریافت کرده اید.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اصول سمپاشی ساختمان و سمپاشی حشرات و .. به وبسایت مجموعه پارکان مروارید مراجعه فرمایید.