فروش سم ساس بیشتر برای نابودی تخم ها و لارو این حشره است. ساس به سرعت تخم ریزی می کند و به دلیل کوچک بودن تخم ها و لارو ها به راحتی در بین مو و الیاف پنهان می شود. تکثیر سریع این حشره یکی از مهم ترین مشکلاتی است که فقط با استفاده از سم های مخصوص قوی از بین می رود. سم ساس باید در رخت خواب و تمامی الیاف استفاده شده باشد. این حشره گاها حتی به آب داغ واکنش نشان نمی دهد و بدن آن بسیار مقاوم است. استفاده از سموم مخصوص تنها راه برای از بین بردن این جانور موزی است. ساس تخت خوابی یکی از انواع ساس است که از خون گرم انسان تغذیه می کند. این حشره یکی از مهم ترین عوامل ایجاد کننده بیماری خواب در انسان است. استفاده از سم های تخصصی برای مکان هایی که این حشره به ندرت دیده می شود بسیار ضروری است و باید پیش از تکثیر این حشره باشد. سمپاشی تخصصی این حشره باید توسط شرکت ها و با استفاده از تکنسین های ماهر در این زمینه انجام شود.

فروش سم ساس

سمپاشی ساس باید برای ریشه کن کردن آن به صورت فصلی و مداوم انجام شود. جای گزش ساس بر روی پوست انسان و حیوانات کاملا مشهود است و فضله این حیوان در اثر تکثیر زیاد در منازل به شکل جوهر روان نویس و خونی است . با دیدن هر کدام از این شواهد باید سریعا سمپاشی تخصصی این حشره آغاز شود. قیمت سم ساس بستگی به پایداری سم در محیط دارد. معمولا برای سمپاشی ساس از سموم ارگان کلره یا ارگان فسفره استفاده می شود. این حشره التهاب شدید پوستی و خارش های شدید را به وجود می اورد. کنه ها نوعی از ساس ها هستند که پس از چسبیدن به پوست بدن انسان و مکش خون به سختی پوست را ول می کنند. شناسایی ساس ها در مراحل اولیه دشوار به نظر می رسد اما با گذشت زمان به راحتی علائم آن ها بر روی بدن مشخص می شود به خصوص  محل گزش ساس ها بر روی بدن نوزادان و افراد ناتوان به راحتی قابل روئت می باشد. به دلیل پنهان شدن این حشره در بعضی مکان ها حتما باید سمپاشی با دقت بسیار بالا انجام شود.

علائم هشدار دهنده وجود ساس در منازل

ترکیبات سم ساس به صورتی است که بر مکانیسم گوارشی این حشره اثر می گذارد. ساس ها در منزل بوی بدی ایجاد می کنند و معمولا در مکان های نمناک راحت تر جفت گیری می کنند و تکثیر می شوند. این بو را زمانی احساس می کنید که ماده ای به نام فرومون از بدن این جانور ترشح می شود و این به معنای شروع تکثیر شدید این جانور است. در مکان هایی که دامپروری رواج دارد امکان حضور ساس ها بیشتر است. این حیوان به راحتی  در بین مو و پشم گاو و گوسفند  مخفی می شود و از خون بدن آنها تغذیه می شود. در این مکان ها سم پاشی ساس باید از محل نگهداری دام ها آغاز شود. سم دفع ساس هیچ آسیبی به دام ها و انسان وارد نمی کند زیرا مکانیسم اثر گذاری آن روی حشرات است و تداخلی در مکانیسم بدن پستانداران در دوز استاندارد ایجاد نمی کند.

خرید سم کشنده ساس باید از مکان های معتبر باشد. این سم باید با نظارت افراد متخصص مصرف شود و دوز استفاده شده از آن کاملا مشخص باشد. استفاده از دوز بالای سم در محیط های بسته باعث ایجاد سردرد و التهابات ریه می شود.

سموم بسیار قوی دفع ساس

بعضی از سموم بسیار قوی ضد ساس وجود دارد که به راحتی تعداد زیادی از این جانور را از بین می بردو اما آژانس های زیست محیطی استفاده از این ماده را به دلیل حفاظت از کودکان و افراد سالمند در محیط های بسته به هیچ وجه توصیه نمی کنند. متخصصین حرفه ای با استفاده از سم ساس ترکیبی این سم را تنها در محیط هایی که ممکن است ساس ها مخفی شده باشند استفاده می کنند تا کلیه ساس ها و نخم های آنها به طور کامل نابود شوند. بازرسی محل های آلوده به ساس از اتاق خواب تا اتاق پذیرایی و مبلمان ها باید توسط متخصصین انجام شود.

سم ساس ارزان باید توسط میزان مشخصی از سموم دیگر ترکیب شود و در محیط  بسته منازل استفاده شود. همچنین از این سموم برای بهبود ریشه کنی ساس در محیط نگهداری دام ها استفاده می شود.