شرکت سمپاشی

برای از بین بردن کامل حشرات و آفات و ریشه کن کردن آن ها و جلوگیری از ورود مجدد این حشرات موذی بهتر است از شرکت سمپاشی کمک بگیرید. استفاده از سموم و سمپاشی نیاز به علم و تجربه داشته و از این رو بهترین کار سپردن سمپاشی به افراد متخصص می باشد.

مراحل کار شرکت سمپاشی

نوع حشره

اولین اقدامی که شرکت های سمپاشی انجام می دهند، شناسایی نوع حشره می باشد. حشره ها انواع مختلفی از جمله کک، کنه، مورچه، موریانه، سوسک، ساس و ... داشته که برای از بین بردن نیاز به سم مخصوصی دارد که اغلب شرکت های سمپاشی سم مورد نیاز را به صورت دست ساز درست می کنند تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

انتخاب سم

پس از این که حشره موجود در ساختمان توسط کارشناس بررسی و شناسایی شد، سم مخصوص برای از بین بردن آن در نظر گرفته می شود. این سم ها اکثرا دست ساز بوده تا حشرات را به صورت کامل ریشه کن کند.

سمپاشی

پس از شناسایی حشره و انتخاب سم مخصوص، سمپاشی شروع می شود. شرکت های سمپاشی تجهیزات کامل سمپاشی را داشته و به همین دلیل مراحل سمپاشی به سرعت انجام می گردد.

مراحل کار شرکت سمپاشی در انجام سمپاشی چیست؟

مراقبت های قبل از سمپاشی

استفاده از تجهیزاتی همچون ماسک، دستکش، کفش مخصوص، لباس مخصوص و ...
خروج ساکنین از منزل
خروج مواد غذایی از منزل
باز کردن درب و پنجره ها
بو نکردن سم

مراقبت های بعد از سمپاشی

عدم ورود به منزل تا حداقل 24 ساعت پس از سمپاشی
دور ریختن غذاهای سمی
شستشو و ضد عفونی کردن ظروف آغشته به سم
شستن و ضدعفونی کردن لباس ها
ضد عفونی کردن سطوح آغشته به سم
روشن کردن سیستم تهویه

قیمت شرکت سمپاشی

عوامل متعددی بر روی قیمت شرکت های سمپاشی تاثیرگذار است که از جمله اصلی ترین آن ها عبارت است از:

متراژ ساختمان

وسعت و متراژ محل سمپاشی یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سمپاشی می باشد. تعداد اتاق ها نیز بر روی قیمت سمپاشی موثر است زیرا سمپاشی یک محل متصل به هم راحت تر بوده و جزییات کمتری دارد.

زمان مورد نیاز برای سمپاشی

برخی از شرکت ها سمپاشی را به صورت ساعتی حساب کرده و از این رو می توان گفت که زمان مورد نیاز برای سمپاشی از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت شرکت های سمپاشی می باشد.

نوع سم

همان طور که می دانید برای از بین بردن هر حشره ای از سم مخصوصی استفاده می شود به همین دلیل نوع حشره و نوع سم مصرفی نیز باعث تغییر قیمت سمپاشی می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای سمپاشی

متراژ خانه و تعداد وسایل و لوازم موجود در خانه بر روی زمان سمپاشی تاثیرگذار می باشد. شرکت های سمپاشی به دلیل داشتن تجهیزات سمپاشی و همچنین ابزار و لوازم موجود در این زمینه، پیشرفت کار سریع تر بوده و زمان کمتری را برای سمپاشی نیاز دارد.

شرکت سمپاشی در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و به دنبال شرکتی معتبر برای سمپاشی منزل هستید، پیشنهاد ما به شما تماس با شرکت سمپاشی پاکان مروارید می باشد. این شرکت دارای کارشناسانی متخصص و با تجربه بوده و تمامی امکانات مورد نیاز برای سمپاشی را در اختیار دارند و در سریع ترین زمان می توانند حشرات و آفات موجود در ساختمان شما را ریشه کن کنند.

ویژگی شرکت سمپاشی پاکان مروارید

استفاده از سموم موثر و کم خطر
دارای کارشناسان خوش قول و وقت شناس
مسدود کردن راه های ورود مجدد حشرات
ریشه کن کردن حشرات از ساختمان
امین و قابل اعتماد
دارای تجهیزات کامل سمپاشی


مزایای استفاده از سموم

استفاده از سموم مناسب و تایید شده باعث ریشه کن شدن و از بین رفتن کامل حشرات و آفات از ساختمان می شوند. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از سموم نامعتبر می تواند باعث به خطر افتادن سلامتی خود و اطرافیان شود به همین دلیل پیش از استفاده از سموم بهتر است با شرکت های سمپاشی مشورت کرده تا بهترین سم را به شما پیشنهاد کنند.

معایب استفاده از سموم

سموم هر چقدر نیز معتبر باشد باز نیز تاثیری منفی بر روی سلامت افراد خصوصا کودکان و میانسالان می گذارد به همین دلیل باید در هنگام استفاده از سموم تا حد امکان ساکنین را از خانه خارج کرده و از تجهیزات سمپاشی نظیر ماسک، دستکش، کفش مخصوص، عینک، لباس مخصوص و ... استفاده نمایید.
علاوه بر آن از بو کردن سموم جدا خودداری کرده و آن ها را دور از دسترس اطفال قرار دهید.