مورچه ها در کلونی یا شهر های بزرگ موچه زندگی می کنند. بعضی اوقات، این لانه مورچه ها به فضا های زندگی ما دست درازی می کنند و مشکلاتی را ایجاد می نمایند که نیازمند یک راه حل مدیریت حشرات و آفات می باشد. بعد از سوسک ها، مورچه ها رایج ترین مشکل برای تماس مردم به کارشناسان شرکت سمپاشی تهران می باشند.

اگر تن ها یک چیز وجود داشته باشد که در 60 سال گذشته تا به حال تغییری نکرده باشد مورچه ها هستند. فیلم ترسناک heebie - jeebies در سال 1954 درباره مورچه های عظیم جثه آلوده به رادیو اکتیو که به انسان ها منتقل می کنند و آن ها همه جا هستند.

سمپاشی مورچه

غیر ممکن می باشد که شما مقداری نوشابه روی زمین بریزید و بعد از چند ساعت تجمع مورچه ها را نبینید که در حال جشن گرفتن هستند! آن ها در کمدها، لباس ها و هر جایی که فکر کنید پیدا می شوند.

مکان های خانگی و تجاری از جا هایی است که مورچه دوست دارند در آن جا زندگی کنند و آن ها تقریبا در تمام طول، عرض، ارتفاع و محیط جغرافیایی یافت می شوند. آن ها با شرایط آب و هوایی سازگاری بالایی دارند.

انواع مختلف مورچه ها از نظر نژادی:

مورچه های آرژانتینی

اگر مورچه ها را در خانه یا محل کار پیدا کنید، فرد خوش شانسی هستید! مورچه های آرژانتینی بسیار کوچک هستند (فقط یک شانزدهم اینچ) و دارای تنوع رنگی متنوع از روشن تا قهوه ای تیره می باشند. آن ها از گونه های مهاجم هستند که در اواخر قرن 19 وارد کشتی های بخار آمریکای جنوبی شدند.

سمپاشی مورچه

مانند تمام فاتحان کارآمد، مورچه های آرژانتینی بسیار سازمان یافته بودند و طولی نکشید که آن ها خود را جایگزین مورچه های خانگی نمودند. آن ها به منابع رطوبت مانند گیاه های گلدانی، شیر های در حال چکیدن، حمام و سیستم آبیاری جذب می شوند. آن ها همچنین اشت هایی مشابه یک کودک شش ساله دارند: اگر شیرین باشد، آن ها از شیرینی خوششان خواهد آمد. این مواد شامل عسل، شربت، شکر و گاهی گوشت می شود. مورچه های آرژانتینی گاز نمیگیرند یا نیش نمی زنند.

مورچه های آتیشی

درد ناشی از گاز زدن یک مورچه می تواند بسیار زننده و گاهی بیشتر از نیش زنبور باشد و به همین دلیل است که اسم آن ها را مورچه آتش گذاشته اند.

خبر خوب این است که آن ها به اندازه مورچه آرژانتینی معروف نیستند و بیشتر در زمین های کوچک و خشک زندگی می کنند. آن ها همچنین همچون مورچه های آرژانتینی سریع تکثیر نمی شوند.

خبر بد این است که پسرعمو مورچه آتیشی یعنی مورچه های قرمز رنگ به صورت کم دیده شده اند و دارای گزشی با درد بیشتر از مورچه های آتیشی می باشند.

سمپاشی مورچه

مورچه های بودار خانگی

این گونه از مورچه ها به دلیل بوی بدشان در هنگام له شدن نام گذاری شدند، تعدادشان زیاد بود تا اینکه مورچه های آرژانتینی جایگزین آن ها شوند. مورچه های بودار خانگی کمی از مورچه های آرژانتینی بزرگتر هستند و این مسیله که آن ها گاز نمی گیرند می تواند دلیلی به از بین رفتن آن ها باشد.

شرکت سمپاشی تهران چگونه از شما در برابر مورچه ها محافظت می کند؟

در شرکت سمپاشی تهران، ما با مورچه ها را با استفاده از یک سم مخصوص خانگی که برای از بین بردن آن ها در حیوانات خانگی نیز استفاده می شود از بین می بریم. در داخل محیط خانه و شرکت، کارشناسان سمپاشی تهران تمامی حفره ها را با استفاده از اسپری های مخصوص برای جلوگیری از ورود مورچه ها درزگیری می کنند.