سوسک خانگی گرما را دوست دارد و بیشتر آن ها با ورود به خانه به بخش های گرم از جمله لوله های آب گرم و پشت رادیاتورها می روند. روش های مختلفی برای مبارزه با سوسک خانگی وجود دارد.در این مقاله به بخشی از آن می پردازیم.

روش های مبارزه با سوسک خانگی

بسیاری از سوسک های خانگی برای مخفی شدن در پشت رادیاتور ، شکاف و درز در و دیوار و مبل و لوله های آب گرم مخفی می شوند.سوسک خانگی بخش های تاریک خانه را بیشتر از سایر قسمت ها دوست دارد و اغلب برای مخفی شدن این قسمت ها را انتخاب می کند. محل اختفای سوسک های خانگی اغلب سیستم های فاضلاب ، زیرزمین و پشت یخچال و توالت و آشپزخانه می باشد.روش صحیح و مناسب خلاصی از سوسک خانگی سمپاشی منزل است .شرکت های سمپاشی با بکارگیری افراد متخصص در این زمینه می توانند به شما کمک فراوانی برای ازبین بردن کامل سوسک های ریز و درشت موجود در خانه بکنند. پاکان مروارید با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه سمپاشی حشرات در تهران می تواند شما را برای از بین بردن حشرات و موجودات موذی کمک کند.

برای اطلاع از خدمات سمپاشی ساختمان پاکان مروارید می توانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه با کارشناسان و مشاورین آن ها در ای زمینه مشورت داشته باشید.به طور کلی برای ازبین بردن سوسک های فاضلابی در خانه ،دسترسی آن ها به پناهگاه و مواد غذایی را باید محدود کنید ، با این روش به طور موثر اثر آلودگی را در محیط کاهش می دهید و از تکثیر و زندگی این موجودات جلوگیری خواهید کرد.برای کاهش دسترسی به مواد غذایی ،باید زباله های آشپزخانه را در داخل کیسه های نایلون که نفوذ به داخل آن ها امکان ناپذیر است قرار دهید و هر شب آن ها را به خارج از خانه منتقل کنید.موادغذایی موجود در آشپزخانه را برای جلوگیری از دسترسی موجودات موذی به ان ها در ظرف های درب دار قرار دهید . قفسه های موجود در آشپزخانه را تمیز نگه دارید و چربی های موجود در کف آشپزخانه و کابینت ها را به خوبی تمیز کنید تا اثری از ان ها باقی نماند.

سینک آشپزخانه را تمیز کنید و چاهک کف آشپزخانه را به منظور جلوگیری از ورود سوسک خانگی به داخل خانه با قراردادن توری روی آن ببندید.از جمع شدن آب داخل سینک خودداری کنید و شیرهای آب آشپزخانه را که چکه می کنند ، محکم ببندید. در صورت انجام این کارها اگر بازهم سوسک های ریز و درشت را مشاهده کردید، نیاز به سمپاشی دارید.برای سمپاشی سوسک در محل بهتر است از شرکت های متخصص در زمینه سمپاشی کمک بگیرید و از خدمات با کیفیت و مناسب این شرکت ها بهره مند شوید. این شرکت ها با بررسی شرایط موجود بهترین خدمات را برای از بین بردن انواع حشرات و موجودات موذی ارائه می دهند، برای اطلاع از قیمت خدمات می توانید با مراجعه به سایت با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت کنید.

خدمات سمپاشی سوسک و حشرات خانگی

پاکان مروارید شرگت تخصصی سمپاشی در تهران با برخورداری از کادر حرفه ای و مجرب توانسته است در زمینه سمپاشی حشرات و سمپاشی سوسک ریز اقدامات لازم را برای از بین بردن آن ها در زمان کوتاه و با هزینه مناسب و استفاده از سموم استاندارد انجام دهد.نکته مهم در زمان انجام عملیات سمپاشی این است که در هنگام انجام کار کارشناس و مهندس متخصص در زمینه سمپاشی حشرات در محل حضور دارند و با بررسی شرایط بهترین روش جهت نابودی کامل حشرات و موجودات ریز موذی در محل به مشتریان پیشنهاد می دهند.هم چنین بعد از انجام عملیات سمپاشی در محل آموزش و مشاوره های لازم پس از سمپاشی را جهت جلوگیری از ورود حشرات و موجودات موذی به آن ها ارائه می دهند.روش های مختلف جهت جلوگیری از ورود حشرات موذی و سوسک خانگی وجود دارد که می توان به ضد عفونی کردن محیط و مسدود کردن راه های ورود و خروج حشرات و آفات اشاره کرد.

جهت دریافت خدمات سمپاشی در محل و سمپاشی ساختمان توسط شرکت سمپاشی پاکان مروارید می توانید با مراجعه به آدرس وبسایت این مجموعه با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.مشاورین و کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.پس از مشاوره و بررسی شرایط محیطی توسط کارشناسان شرکت سمپاشی پاکان مروارید ، کادر حرفه ای مجموعه محیط را برای انجام عملیات سمپاشی آماده می کنند از جمله مواردی که می توان به آماده سازی محیط برای انجام عملیات سمپاشی اشاره کرد این است که منابع غذایی را از دسترس موجودات موذی دور می کنند و از محیط های گرم و مرطوب در خانه بازدید می کنند و در حقیقت محیط را برای قبل از انجام عملیات سمپاشی آماده خواهند کرد.

روش نابودی و ریشه کن کردن سوسک خانگی

به طور کلی سوسک های خانگی همه چیز خوار هستند و نشاسته ، شیرینی و گوشت و چربی را بیشتر از سایر مواد غذایی ترجیح می دهند و در بعضی از خانه ها به دلیل کمبود مواد غذایی در محل مواد مختلفی از جمله چوب، چسب ، صابون و خمیردندان را می خورند.سوسک های آلمانی از طریق خوردن مواد غذایی در محل تمام آلودگی های همراه خود را انتقال می دهند و با این کار سلامت انسان ها را خصوصا افراد حساس و کم توان مانند کودکان و سالمندان را به خطر می اندازند.

به منظور جلوگیری از تکثیر و تخم ریزی این موجودات موذی و نابودی سوسک خانگی می توان از روش های مختلف خانگی و بهترین روش نابودی که همان سمپاشی حشرات است استفاده کنیم.با تمیز نگه داشتن محیط و هم چنین نگهداری مواد غذایی در ظروفی با درب بسته می توانیم از رشد و تکثیر آن ها در محیط جلوگیری کنیم.در صورت مشاهده هر گونه از حشرات موذی سریعا با شرکت های متخصص در این زمینه تماس حاصل فرمایید و از خدمات سمپاشی در محل و روش های نابودی و ریشه کن کردن سوسک خانگی مطلع شوید.مشاورین و کارشناسان شرکت سمپاشی پاکان مروارید شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.با مراجعه به بخش مشاوره ای مجموعه از هزینه خدمات سمپاشی شرکت در محل با خبر شوید.