سمپاشی حشرات


دیده شدن حشرات و آفات یکی از مشکلات نگران کننده برای ساکنین می باشد که باید با استفاده از سمپاشی حشرات آن ها را از بین برد. حشرات انواع مختلفی داشته که سمپاشی و از بین بردن آن ها نیاز به دانش و تجربه دارد. در هنگام انتخاب سم باید دقت زیادی کرده و پیش از استفاده از سموم باید از تجهیزات ایمنی استفاده نمایید تا از خطرات احتمالی سموم پیشگیری شود.


انواع حشرات


ساس
ساس ها موجودات ریزی هستند که از خون انسان تغذیه می کنند و به همین دلیل برای ساکنین بسیار آزاردهنده می باشد. اکثر فعالیت ساس ها در شب بوده و در بین تشک و لباس ها مخفی می شوند.


سوسک ها
سوسک ها به دو دسته سوسک ریز و سوسک درشت تقسیم می شوند. سوسک های ریز در مکان هایی مانند زیر کابینت، داخل انباری و ... مخفی می شوند و از بین بردن آن ها کار سختی است. سوسک های درشت در مکان های آلوده زندگی می کنند و با تردد در خانه این آلودگی ها را به تمام سطوح خانه منتقل کرده و باعث بروز بسیاری از بیماری ها می شوند.


مورچه
مورچه ها موجوداتی هستند که به دور غذاهای شیرین تجمع کرده و به صورت گروهی زندگی می کنند. برای از بین بردن مورچه ها ابتدا باید لانه اصلی را پیدا کرده و از سموم مخصوص برای از بین بردن آن ها استفاده کنید.


کک
کک یکی دیگر از آفت هایی است که با ورود به خانه ساکنین را بسیار آزار می دهد. این حشره به راحتی از بین نمی رود و برای از بین بردن آن ها باید از سموم مخصوص استفاده کرد.


موریانه
موریانه ها حشرات کوچکی هستند که معمولا در بین وسایل و لوازم چوبی زندگی می کنند و به سرعت رشد و تکثیر می یابند. به همین دلیل باید هر چه سریع تر آن ها را از بین برد.


موش
موش یکی از حیوانات ترسناک برای خانم ها می باشد که باعث خرابی های بسیاری می گردد و با توجه به سرعت عمل بالایی که دارد، به راحتی نمی توان آن را به دام انداخت.


از بین بردن حشرات


برای از بین بردن حشرات و رهایی کامل از این موجودات آزاردهنده باید ابتدا نوع حشره را شناسایی کرده سپس سم مخصوص برای از بین بردن آن را استفاده کرد. همچنین پس از سمپاشی باید محل های ورودی این حشرات را شناسایی کرده و راه ورود را برای همیشه مسدود کرد.


هزینه سمپاشی حشرات
قیمت سمپاشی حشرات به عواملی همچون نوع حشره، نوع سم مصرفی، متراژ ساختمان، زمان مورد نیاز برای سمپاشی و ... بستگی دارد. با استفاده از سموم معتبر و مناسب می توانید هزینه های سمپاشی منزل خود را کاهش دهید. جهت کسب اطلاع بیشتر و مشورت با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ماتماس  حاصل نمایید.


سمپاشی حشرات در منزل
برای سمپاشی حشرات در منزل و از بین بردن آن ها باید از سموم تایید شده و مناسب استفاده کنید تا کمترین خطر را به دنبال داشته باشد. همچنین باید پس از سمپاشی راه های ورود مجدد آن ها را نیز مسدود نمایید.


بهترین زمان برای سمپاشی حشرات


معمولا خرداد ماه که هوا رو به گرما می رود بهترین زمان برای سمپاشی می باشد ولی به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که زمان تخم گذاری حشرات با یکدیگر متفاوت بوده و برای تعیین زمان دقیق برای سمپاشی باید با یک متخصص مشورت نمایید.


راه های ورود سموم


سموم از سه طریق زیر می توانند وارد بدن شده و باعث بروز بسیاری از بیماری ها شوند:


ورود از طریق خوراکی
بهتر است در هنگام سمپاشی مواد خوراکی را از منزل خارج کنید زیرا تماس مقدار بسیار کمی از سموم با خوراکی ها و مواد غذایی می تواند به سرعت به بدن نفوذ کرده و باعث بیماری شود.


ورود از طریق تنفس
در هنگام سمپاشی گرد و غبار و گاز ناشی از سموم در هوا پخش شده و از طریق تنفس وارد بدن می شود و باعث بروز بیماری های زیادی از جمله مسمومیت و بیماری های تنفسی می شود به همین دلیل توصیه می شود حداقل تا 24 ساعت پس از سمپاشی وارد ساختمان نشده و درب و پنجره ها را نیز باز نگه دارید.


ورود از طریق پوست
تماس سموم با پوست بدن می تواند باعث بروز بسیاری از بیماری های پوستی شده و همچنین می تواند از طریق پوست وارد بدن شود به همین علت در هنگام سمپاشی باید از دستکش و لباس مخصوص استفاده کرد.


مزایای استفاده از سموم
امروزه سم های زیادی وارد بازار شده که تاثیرات سریعی بر روی حشرات می گذارند و شما به راحتی می توانید حشرات و آفات را از منزل ریشه کن کنید. در صورتی که شناخت کافی بر روی سموم ندارید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


معایب استفاده از سموم
لازم به ذکر است که حتی سموم معتبر و تایید شده نیز می تواند تاثیرات منفی ای بر روی سلامتی شما بگذارد به همین دلیل باید در هنگام انتخاب سم دقت زیادی نمایید و نوع سم را با مشورت با یک متخصص انتخاب کنید تا کم خطرترین سم را به شما معرفی کنند. همچنین این سموم باید دور از دسترس اطفال و حیوانات خانگی نگهداری شود.


سمپاشی حشرات در تهران
در صورتی که ساکن هر ناحیه از تهران و هر محله ای هستید، در صورت مواجه شدن با حشرات تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با شرکت پاکان مروارید تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و شما را از شر حشرات مزاحم خلاص کنند.